Przedszkole nr4 | Zajęcia z KS Beniaminek 03
16136
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Zajęcia z KS Beniaminek 03

Zajęcia sportowe z trenerem Jackiem Wołczakiem oraz Karolem Waszińskim odbywają się cyklicznie raz w miesiącu w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Mały sportowiec”.

Zajęcia mają na celu kształtowanie prawidłowej postawy ciała jak również zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego. Zajęcia są uwielbiane przez wszystkie dzieci 5,6 oraz 7 letnie, które są objęte innowacją.

Wykwalifikowana kadra trenerska posiadająca bogate doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym organizuje dzieciom zajęcia angażujące wszystkie partie mięśniowe, które są ukierunkowane na ogólny rozwój motoryczności dziecka prowadzący do usprawniania koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Dzięki współpracy z KS Beniaminek 03 rokrocznie możemy brać udział w Mikołajkowym Turnieju Miejskich Przedszkoli w grudniu oraz Zakończeniu Innowacji Pedagogicznej w czerwcu.